Schodišťová (šikmá) zdvižná plošina BEND (výroba - Česká republika)

Je praktická a ekonomicky výhodná pomůcka. Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících s případnou doprovodnou osobu nebo pro 3 osoby stojící. Vhodné i pro klienta s elektrickým vozíkem a pro jízdu klienta s doprovodem.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
Překonání většího výškového rozdílu na schodišti. Provedení je s dráhou zatáčkovou s možností změny úhlu stoupání.

VÝHODY:
Kladem je tichý provoz a jednoduchá obsluha. Sklápění podesty a madel je automatické. Ovládání plošiny je řešeno tlačítky, nástěnnými ovladači a dálkovým ovládačem. Plošina je standardně vybavena kompletní elektronikou a ovládáním činností pomocí lineárních elektromotorů. Výhodou je spolehlivost, jednoduchost ovládání. Dráha je vyrobena ze standardní a nerez oceli a je upevňována na stojny.

Zatáčková šikmá schodišťová zdvižná plošina s bateriovým napájením. Plně automatická plošina pro jednoduchou obsluhu. Výhodný poměr mezi cenou a kvalitou i výbavou.

POUŽITÍ:
Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Vhodné i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat víceramenná schodiště, uvnitř objektů i ve venkovním prostředí.

POPIS FUNKCE:
Na sklopenou podestu plošiny s otevřenými madly najede klient s vozíkem. Po automatickém uzavření madel může vyjet s plošinou do druhé zastávky. Po automatickém otevření madel může klient s vozíkem vyjet z podesty, poté podestu uzavřít do parkovacího stavu.

Nosnost do 300 kg.
Stoupání do 50 stupňů.
Rychlost jízdy - 6 cm/s až 15 cm/s.
Příkon motoru 0,4 kW.
Napájení ovládání je 24 V.

Pro cenu schodišťové zdvižné plošiny BEND, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.

Pro cenu schodišťové zdvižné plošiny BEND, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.