Stropní zvedací systém
HANDI - MOVE HM 2800

Stropní zvedací systém HANDI-MOVE HM 2800 se používá k přesunu klienta ve vhodném závěsu po prostoru objektu, buď v rámci jedné místnosti nebo po celém objektu. Systém je řešen bez potřeby obsluhy doprovodnou osobou.

Stropní zvedací systémy
HANDI - MOVE HM 2800

Stropní zvedací systém HANDI-MOVE HM 2800 se používá k přesunu klienta ve vhodném závěsu po prostoru objektu, buď v rámci jedné místnosti nebo po celém objektu. Systém je řešen bez potřeby obsluhy doprovodnou osobou.

POUŽITÍ:
Běžně je určen pro klienty na invalidních vozících s určitým stupněm samostatnosti, vhodné i pro klienty s větším stupněm postižení. Umožňuje imobilním osobám překonávat bariéry uvnitř objektů. Souvislý kolejový rozvod lze provést v celém bytě, včetně výhybek - koupelna, WC, ložnice a v dalších místnostech.

POPIS FUNKCE:
Na odvinutý závěsný pás zvedáku se upevní vhodný úchyt. Klient s vozíkem najede blíže a je zachycen do úchytu. Poté je pomocí úchytu vyzvednut a přepraven pomocí motoru na požadované místo. Po dojetí je úchyt z klienta sundán a závěsný pás navinut zpět do zvedáku.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
V objektech, kde je možnost instalace souvislého kolejového vedení v celém bytě včetně případných výhybek. Vynikající pro použití osobou, která má chce být nezávislá na případném doprovodu. Optimální pro rodinné i panelové domy, školy, domy pro seniory a rehabilitační ústavy.

VÝHODY:
Kladem je tichý provoz, jednoduchá obsluha, možnost libovolných zastávek, dálkové ovládání nebo kabelový ovladač do ruky. Napájení všech činností akumulátorem 24 VDC. Pevná a bezpečná konstrukce s možností použití v rámci celého bytu, včetně sociálního zařízení. Dráhu je možno vybavit výhybkami pro umožnění změny směru jízdy. Možnost ovládání samotným klientem bez asistence druhé osoby. Možnost nouzového sestupu v případě kompletního vybití akumulátoru pojezdu. Použití s různými záchytnými systémy pro handicapované občany - zvedací plachta, sedačka, zvedací hák.

• Maximální zvedaná hmotnost 200 kg.

• D
ráha hliníková s uchycením do stropu nebo zeď.

• B
aterie 24 V ( 9,5 Ah ).

120 zvedacích cyklů na plně nabitý akumulátor.

• S
tandardní délka zvedacího popruhu 2 m.

• D
álkový ovládač - kabelový ( použitelný i ve vodě ), infračervený ( bezdrátový ).

Pro cenu stropního zvedacího systému HANDIMOVE HM 2800, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.

Pro cenu stropního zvedacího systému HANDI- MOVE HM 2800, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.