Vertikální otevřená zdvižná plošina LIZARD
(výroba - EU)

Je praktická a ekonomicky výhodná pomůcka. Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících s případnou doprovodnou osobou. Vhodné i pro klienta s elektrickým vozíkem a pro jízdu klienta s doprovodem.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
Plošiny LIZARD jsou neocenitelným pomocníkem pro imobilní spoluobčany při překonávání středně velkého výškového rozdílu na místech, kde není vhodné použít jiný druh technologie vertikálních plošin. Instalace se provádí především ke schodištím, ale i například do zděných šachet v obytných domech nebo do zrcadel schodišť.

VÝHODY:
Je to velmi dobrá alternativa ke klasickým schodišťovým a vertikálním plošinám. Není potřebné provádět složité přípravné stavební nebo jiné práce. Má velmi dobře esteticky zpracovaný design s možností dodání nerezového zakrytí. Výhodou jsou - moderní design, lehká konstrukce, zabírá málo místa, snadná obsluha a velmi nízké provozní náklady. Antikorozní ochrana konstrukce - pozinkování a Komaxit nebo nerez. Za příplatek je možno dodat automatiku pro otevírání dveří. Nosný rám je zakrytý samonosný kovový. Plošina je chráněna nárazovými čidly.

Instaluje se jako samonosná, montovaná konstrukce bez šachty. Zařízení se skládá z podesty (s bočním prosklením a skleněnými dvířky), která se pohybuje pomocí řemenového pohonu podél vodících kolejnic nosného rámu. Zařízení má velmi ekonomický a tichý provoz. LIZARD je optimální použít tam, kde se překonává výškový rozdíl od 600 mm do 3000 mm a zárověň nechceme provádět stavební přípravné práce. Instalace se provádí přímo na podlahu bez nutnosti provádět zapuštění podlahy pro podestu! Vstup na podestu plošiny je proveden s nájezdem. Otevírání dolních i horních skleněných dvířek je ruční nebo za doplatek automatické. Povrch podesty plošiny je řešen s protiskluzovou úpravou.

STANDARD / EKONOM

• Max. zatížení: 400 kg.

• M
ax. zdvih: 3,0 m se 2-mi zastávkami.

• S
tandardní rozměry podest: 1400x1100 mm ( je možný i 1400 x 1000 a 1400 x x900 mm).

• R
ychlost zdvihu: 0,15 m/s.

• P
ohon: řemen.

• N
apájení: 1x 240 VAC nebo 3x 400 VAC.

• O
vládací napětí: 24 VDC.

• B
ranka: 950 x 1100 mm.

Pro cenu vertikální zdvižné plošiny LIZARD, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.

Pro cenu vertikální zdvižné plošiny LIZARD, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.