Vertikální ozubnicová zdvižná plošina SHARK
(výroba v České republice)

Je praktická a ekonomicky výhodná. Běžně je určena pro klienty na mechanických invalidních vozících, s případnou doprovodnou osobou nebo pro tři osoby stojící.

STANDARD:
Základní verze,
která je vybavena všemi námi nabízenými standardními doplňky. Zařízení se skládá z nerezové kabiny ve tvaru L pohybující se pomocí ozubnicového pohonu podél vodících kolejnic v šachtě (rámu), v níž je plošina uložena. Zařízení má ekonomický a přiměřeně tichý provoz - motor plošiny pracuje při jízdě nahoru na napětí 24 V a při jízdě dolů na napětí 12 V. SHARK STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě i při výpadku napájení 230 V !!! Podesta plošiny s protiskluzovým povrchem je vybavena opěrným zábradlím, nerezovým panelem a ovládačem jízdy. Jízda je ovládána nuceným stiskem tlačítka patra. Tento bezpečný způsob zajišťuje základní funkce zařízení, jízdu směrem nahoru a dolů. Dále je na ovládacím panelu nouzové tlačítko STOP a případně tlačítko Zvonek.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
Vhodné pro klienty s mechanickým vozíkem a pro jízdu klienta s doprovodem.

VÝHODY:
Díky výrobě všech zásadních dílů v ČR u renomovaných dodavatelů se tato plošina vyznačuje vynikající kvalitou a cenou. Antikorozní ochrana konstrukce - pozinkování a Komaxit. Za příplatek je možno dodat automatiku pro otevírání dveří. Je nabízena široká škála dveří - standardní s okénkem, prosklené, zateplené, požárně odolné, hliníkové, železné. Nerezová kabina je vybavena madlem pro stojící nebo případně LED osvětlením a zvonkem. Dle individuálních potřeb klienta nabízíme více variant šachty s výplněmi - sklo (čiré, mléčné, kouřové) a plast. Varianty kabin: standardem je kabina ve tvaru L(podesta, nerezová zadní stěna s ovládacími tlačítky, madlem). Šachta může být samonosná kovová a zděná, a to jak v exteriérech, tak v interiérech budov. Ochrana před zachycením volných předmětů při jízdě - hrany podesty jsou chráněny laserovými čidly - na požádání.

• Max. zatížení: 350 kg.

• Max. doporučený zdvih: 6,0 m.

• Standardní rozměry podest: 1400x1100 mm ( je možný i jiný rozměr dle přání klienta ).

• Rychlost zdvihu: 0,15 m/s.

• Spotřeba a napájení: 0.55 kW při 24 VDC.

• Ovládací napětí: 24 VDC.

• Napětí pohonu: 24/ 12 VDC.

• Hlavní napájecí napětí: 240 VAC.

Pro cenu vertikální zdvižné plošiny SHARK, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.