Vertikální hydraulická zdvižná plošina CRAB (výroba - Česká republika)

Tato pomůcka je praktická a ekonomicky výhodná. Je určena běžně pro klienty na invalidních vozících, a to jak pro ty, kteří potřebují doprovodnou osobu, tak i pro tři osoby stojící. Je vhodná pro klienta s elektrickým vozíkem, tak i pro klienta s doprovodem.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
Plošiny CRAB jsou neocenitelným pomocníkem pro imobilní spoluobčany při překonávání menšího výškového rozdílu na místech, kde není vhodné použít jiný druh technologie (úzké schodiště, vstup přes terasu, apod.)

VÝHODY:
Ekonomický a tichý provoz - motor plošiny pracuje pouze při jízdě nahoru. CRAB STANDARD umožňuje pokračovat v jízdě vzhůru i při výpadku napájení 230V !!! - jediná hydraulická nůžková plošina v Evropě nabízená s touto funkcí ve standardu. V případě závady na zařízení nabízí CRAB STANDARD možnost vzdálené kontroly a případného ovládání zařízení z našeho servisního střediska. Antikorozní ochrana externí konstrukce - pozinkování a Komaxit. Za příplatek je možno dodat automatiku pro otevírání dveří. Je nabízena široká škála dveří - standardní s okénkem, prosklené, zateplené, požárně odolné, hliníkové, železné.

Instaluje se v  samonosné montované ocelové, zděné šachtě nebo jako samostatně stojící s “harmonikou”.

NABÍZENÉ VERZE:

STANDARD:
Základní verze,
která je vybavena všemi námi nabízenými standardními doplňky.
EKONOM:
Cenově výhodná verze,
která není vybavena funkci jízdy nahoru při výpadku proudu, vzdálené správy, případně i další výbavou. Zdvih je zajišťován nůžkovým mechanismem s hydraulickým přímočarým pístem. Pohonnou jednotkou je hydraulický agregát (vyznačující se svými malými rozměry) s hydraulickým rozvodem. Pohonné jednotky jsou jednočinné, což znamená, že zařízení spotřebovává elektrickou energii pouze při zvedání, spouštění je již bez chodu elektromotoru. Všechny hydraulické agregáty jsou vybaveny funkcí pro nouzové spouštění do složené polohy bez 240 VAC. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky v hydraulickém obvodu, které zajišťují bezpečný provoz těchto zařízení. Jedná se především o bezpečnostní pojistný ventil (součást pohonné jednotky), jehož funkce zabezpečuje možnost přetížení zařízení, bezpečnostní poruchový ventil (součást přímočarého pístu), jenž zajišťuje bezpečné zastavení a setrvání zařízení v té chvíli dané poloze při náhlém poklesu tlaku v hydraulickém obvodu. Podesta plošiny s protiskluzovým povrchem je vybavena opěrným zábradlím s ovládačem jízdy. Jízda je ovládána nuceným stiskem tlačítka patra. Tento bezpečný způsob zajišťuje základní funkce zařízení, jízdu směrem nahoru a dolů. Dále je na ovládacím panelu nouzové tlačítko STOP a případně tlačítko Zvonek.

• Nosnost: 500 kg (až 2000 kg).
• Zdvih do: 1600 mm (až 2400 mm).
• Rozměry podest: 1400 x 1100 mm (v závislosti na zdvihu se mění i rozměr podest).
• Napájecí napětí: 230 VAC (případně 400V AC 3f).
• Ovládací napětí: 24 VDC.
• Rychlost zdvihu: 1600 mm za 29 s.
• Příkon: 0,55 kW (dle nosnosti až 3 kW).

Pro cenu vertikální hydraulické zdvižné plošiny CRAB , možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.

Pro cenu vertikální hydraulické zdvižné plošiny CRAB , možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.