Schodišťová (šikmá) zdvižná plošina LOGIC
(výroba - Itálie)

Je praktická a ekonomicky výhodná pomůcka. Běžně je určena pro klienty na invalidních vozíčcích s případnou doprovodnou osobou nebo pro 3 osoby stojící. Je vhodná i pro klienty s elektrickým vozíčkem a pro jízdu klienta s doprovodem.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ:
Překonání většího výškového rozdílu na schodišti. Provedení je s rovnou dráhou bez možností změny úhlu stoupání.

VÝHODY:
Kladem je tichý provoz a jednoduchá obsluha. Sklápění podesty a madel je automatické. Ovládání plošiny je řešeno tlačítky, nástěnnými ovladači a dálkovým ovládačem. Plošina je standardně vybavena kompletní elektronikou a ovládáním činností pomocí lineárních elektromotorů. Výhodou je spolehlivost a jednoduchost ovládání.
Dráha je vyrobena z hliníku a je upevňována na stojny nebo přímo na zeď.

Přímá šikmá schodišťová zdvižná plošina s bateriovým pohonem. Plně automatická plošina za vynikající cenu. Má velmi výhodný poměr mezi cenou a kvalitou i výbavou.

POUŽITÍ:
Běžně je určena pro klienty na invalidních vozících. Vhodné i pro klienty s elektrickým vozíkem. Umožňuje imobilním osobám překonávat jednoramenná schodiště uvnitř objektů i ve venkovním prostředí.

POPIS FUNKCE:
Na sklopenou podestu plošiny s otevřenými madly najede klient s vozíkem. Po automatickém uzavření madel může vyjet s plošinou do druhé zastávky. Po automatickém otevření madel může klient s vozíkem vyjet z podesty, poté podestu uzavřít do parkovacího stavu.

Nosnost - 250 kg.

• Minimální délka dráhy - 0,94 m.

• S
tandardní podesty - 750 mm x 700 mm, 850 mm x 700 mm, 1000 mm x 800 mm.

Rychlost jízdy - 10 cm/s.

Příkon motoru - 0,55 kW.

Napájení ovládání je - 24 V.

Stoupavost - až 45 stupňů.

Pro cenu schodišťové zdvižné plošiny LOGIC, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.

Pro cenu schodišťové zdvižné plošiny LOGIC, možnosti státního příspěvku a průběhu zakázky nás prosím kontaktujte. Seznámíme vás s možnostmi financování i s průběhem celé zakázky.